SMBJ220AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ220AE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ220AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V DO214AA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ220AE3/TR13
Tau Wae SMBJ220AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167916 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMBJ (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMBJ220
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ220CA
SMBJ220CA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V SMB
I roto i te taonga: 309552 pcs
Tikiake: SMBJ220CA.pdf
RFQ
SMBJ220ATR
SMBJ220ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
I roto i te taonga: 1012297 pcs
Tikiake: SMBJ220ATR.pdf
RFQ
SMBJ220A
SMBJ220A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMBJ220A.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 356V DO214AA
Tikiake: SMBJ220CA.pdf
Kaihanga: Bourns, Inc.
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse