SMBJ220CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ220CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ220CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 356V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ220CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ220CA
Tau Wae SMBJ220CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 356V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205748 pcs Pepa Raraunga SMBJ220CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 356V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 246V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa SMBJ
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ220CALFDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.7A Capacitance @ Frequency -