SMBJ220A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ220A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ220A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 356V DO214AA
Ngā Rauemi: SMBJ220A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ220A
Tau Wae SMBJ220A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 356V DO214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 399478 pcs Pepa Raraunga SMBJ220A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 356V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 246V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa SMBJ Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ220ALFTR
SMBJ220ATR
SMBJ220ATR-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.7A