SMAJ250AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ250AE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ250AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 250V DO214AC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ250AE3/TR13
Tau Wae SMAJ250AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 250V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189221 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 250V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 500W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMAJ250
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ250CE3/TR13
SMAJ250CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V DO214AC
I roto i te taonga: 180768 pcs
Tikiake:
RFQ
SMAJ250A
SMAJ250A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V 405V SMA