SMAJ250CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMAJ250CE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAJ250CE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 250V DO214AC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAJ250CE3/TR13
Tau Wae SMAJ250CE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 250V DO214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180768 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 250V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp -
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AC (SMA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 500W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Tau Wae Tuakiri SMAJ250
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMAJ26
SMAJ26
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 44.21V DO214AC