SMAJ250A
SMAJ250A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V 405V SMA
I roto i te taonga: 334192 pcs
Tikiake: SMAJ250A.pdf
RFQ
SMAJ250A
SMAJ250A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V 405V DO214AC
I roto i te taonga: 272345 pcs
Tikiake: SMAJ250A.pdf
RFQ
SMAJ24CHE3/61
SMAJ24CHE3/61
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 24V 43V DO214AC
Tikiake: SMAJ24CHE3/61.pdf
SMAJ24HE3/61
SMAJ24HE3/61
Tikiake: SMAJ24HE3/61.pdf
SMAJ250AE3/TR13
SMAJ250AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 250V DO214AC
Tikiake:
SMAJ250A-H
SMAJ250A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: SMAJ250A-H.pdf
SMAJ24CHE3/5A
SMAJ24CHE3/5A
Tikiake: SMAJ24CHE3/5A.pdf
SMAJ24E3/TR13
SMAJ24E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: SMAJ24E3/TR13.pdf
SMAJ250A-TP
SMAJ250A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Tikiake: SMAJ250A-TP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel