MXLPLAD18KP12AE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD18KP12AE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD18KP12AE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD18KP12AE3
Tau Wae MXLPLAD18KP12AE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 19.9V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2347 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD18KP12AE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 905A Capacitance @ Frequency -