MXLPLAD18KP130CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD18KP130CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD18KP130CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD18KP130CAE3
Tau Wae MXLPLAD18KP130CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1770 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD18KP130CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 87A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD18KP130AE3
MXLPLAD18KP130AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V PLAD
I roto i te taonga: 1978 pcs
Tikiake: MXLPLAD18KP130AE3.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP13A
MXLPLAD18KP13A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V PLAD
I roto i te taonga: 2139 pcs
Tikiake: MXLPLAD18KP13A.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP130CA
MXLPLAD18KP130CA