MXLPLAD18KP120CAE3
Hua Hua
Tau Wae: MXLPLAD18KP120CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 120V 193V PLAD
Ngā Rauemi: MXLPLAD18KP120CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXLPLAD18KP120CAE3
Tau Wae MXLPLAD18KP120CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 120V 193V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1600 pcs Pepa Raraunga MXLPLAD18KP120CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 120V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 193V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 133V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato PLAD Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard SMD
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 94A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MXLPLAD18KP120A
MXLPLAD18KP120A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 120V 193V PLAD
I roto i te taonga: 2145 pcs
Tikiake: MXLPLAD18KP120A.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP12A
MXLPLAD18KP12A
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12V 19.9V PLAD
I roto i te taonga: 2300 pcs
Tikiake: MXLPLAD18KP12A.pdf
RFQ
MXLPLAD18KP120CA
MXLPLAD18KP120CA