M1.5KE30CAE3
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE30CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 25.6V 41.4V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE30CAE3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE30CAE3
Tau Wae M1.5KE30CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 25.6V 41.4V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5722 pcs Pepa Raraunga M1.5KE30CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 25.6V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 41.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.5V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-3195
1086-3195-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M1.5KE30CA
M1.5KE30CA
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 25.6V 41.4V CASE-1