M1.5KE300CA
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE300CA
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 256V 414V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE300CA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE300CA
Tau Wae M1.5KE300CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 256V 414V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5111 pcs Pepa Raraunga M1.5KE300CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 256V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 414V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 285V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-3190
1086-3190-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M1.5KE300CAE3
M1.5KE300CAE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 256V 414V CASE-1