M1.5KE300A
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE300A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 256V 414V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE300A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE300A
Tau Wae M1.5KE300A Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 256V 414V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5404 pcs Pepa Raraunga M1.5KE300A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 256V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 414V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 285V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 1086-3188
1086-3188-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A Capacitance @ Frequency -