M1.5KE33CAE3
Hua Hua
Tau Wae: M1.5KE33CAE3
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1
Ngā Rauemi: M1.5KE33CAE3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M1.5KE33CAE3
Tau Wae M1.5KE33CAE3 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4375 pcs Pepa Raraunga M1.5KE33CAE3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28.2V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 45.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato CASE-1 Raupapa Military, MIL-PRF-19500
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Ētahi Ingoa 1086-3199
1086-3199-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M1.5KE350AE3
M1.5KE350AE3
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 482V CASE-1
I roto i te taonga: 4361 pcs
Tikiake: M1.5KE350AE3.pdf
RFQ
M1.5KE350A
M1.5KE350A
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 4771 pcs
Tikiake: M1.5KE350A.pdf
RFQ
M1.5KE33CA
M1.5KE33CA
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28.2V 45.7V CASE-1