JANTXV1N5613
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5613 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5613
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 175V 265V G AXIAL
Ngā Rauemi: JANTXV1N5613.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 501 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5613
Tau Wae JANTXV1N5613 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 175V 265V G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 501 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5613.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 175V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 265V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 191V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato G, Axial
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/434 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case G, Axial Ētahi Ingoa 1086-15567
1086-15567-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.7A Capacitance @ Frequency -