JANTXV1N5612
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5612
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 49V 78.5V G AXIAL
Ngā Rauemi: JANTXV1N5612.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5612
Tau Wae JANTXV1N5612 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 49V 78.5V G AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4072 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5612.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 49V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 78.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 54V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato G, Axial
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/434 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case G, Axial Ētahi Ingoa 1086-15771
1086-15771-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19A Capacitance @ Frequency -