JANTXV1N5556
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5556
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40.3V 63.5V DO13
Ngā Rauemi: JANTXV1N5556.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5556
Tau Wae JANTXV1N5556 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 40.3V 63.5V DO13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5790 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5556.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40.3V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 63.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 43.7V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-13 (DO-202AA)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Paa / Case DO-13 Ētahi Ingoa 1086-15762
1086-15762-MIL
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Capacitance @ Frequency -