JANTXV1N5420
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5420 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5420
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL
Ngā Rauemi: JANTXV1N5420.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5420
Tau Wae JANTXV1N5420 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3038 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5420.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato B, Axial Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/411 Te Whakaora Whakaora (trr) 250ns
Packaging Bulk Paa / Case B, Axial
Ētahi Ingoa 1086-2815
1086-2815-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 3A Through Hole B, Axial
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JANTXV1N5518BUR-1
JANTXV1N5518BUR-1
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA
I roto i te taonga: 5033 pcs
Tikiake: JANTXV1N5518BUR-1.pdf
RFQ
JANTXV1N5420US
JANTXV1N5420US
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 600V 3A D5B