JANTXV1N5419
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5419
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
Ngā Rauemi: JANTXV1N5419.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5419
Tau Wae JANTXV1N5419 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5961 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5419.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 500V
Tere Fast Recovery = 200mA (Io) Raupapa Military, MIL-PRF-19500/411
Te Whakaora Whakaora (trr) 150ns Packaging Bulk
Paa / Case B, Axial Ētahi Ingoa 1086-2814
1086-2814-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 500V 3A Through Hole
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 500V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A