JANTXV1N5417US
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JANTXV1N5417US
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 200V 3A D5B
Ngā Rauemi: JANTXV1N5417US.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTXV1N5417US
Tau Wae JANTXV1N5417US Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 200V 3A D5B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3809 pcs Pepa Raraunga JANTXV1N5417US.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato D-5B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/411 Te Whakaora Whakaora (trr) 150ns
Packaging Bulk Paa / Case SQ-MELF, B
Ētahi Ingoa 1086-2811
1086-2811-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 200V 3A Surface Mount D-5B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A