JANTX1N5420US
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5420US
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 3A D5B
Ngā Rauemi: JANTX1N5420US.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5420US
Tau Wae JANTX1N5420US Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 3A D5B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6168 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5420US.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato D-5B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/411 Te Whakaora Whakaora (trr) 400ns
Packaging Bulk Paa / Case SQ-MELF, B
Ētahi Ingoa 1086-2457
1086-2457-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 3A Surface Mount D-5B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JANTX1N5518BUR-1
JANTX1N5518BUR-1
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA
I roto i te taonga: 4616 pcs
Tikiake: JANTX1N5518BUR-1.pdf
RFQ
JANTX1N5518DUR-1
JANTX1N5518DUR-1
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 2586 pcs
Tikiake: JANTX1N5518DUR-1.pdf
RFQ
JANTX1N5420
JANTX1N5420
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: D MET 3A FAST 600V HR