JANTX1N5419US
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5419US
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 500V 3A D5B
Ngā Rauemi: JANTX1N5419US.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5419US
Tau Wae JANTX1N5419US Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 500V 3A D5B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4082 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5419US.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 500V
Pūrere Pūrere Whakarato D-5B Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/411 Te Whakaora Whakaora (trr) 250ns
Packaging Bulk Paa / Case SQ-MELF, B
Ētahi Ingoa 1086-2455
1086-2455-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 500V 3A Surface Mount D-5B I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 500V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -