JANTX1N5420
Hua Hua
Tau Wae: JANTX1N5420
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL
Ngā Rauemi: JANTX1N5420.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JANTX1N5420
Tau Wae JANTX1N5420 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8399 pcs Pepa Raraunga JANTX1N5420.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 9A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Pūrere Pūrere Whakarato B, Axial Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Military, MIL-PRF-19500/411 Te Whakaora Whakaora (trr) 400ns
Packaging Bulk Paa / Case B, Axial
Ētahi Ingoa 1086-2456
1086-2456-MIL
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Tono Standard Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 600V 3A Through Hole B, Axial
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 600V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A