HSM5100GE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM5100GE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO215AB
Ngā Rauemi: HSM5100GE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM5100GE3/TR13
Tau Wae HSM5100GE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO215AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57750 pcs Pepa Raraunga HSM5100GE3/TR13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 800mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-215AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-215AB, SMC Gull Wing Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Surface Mount DO-215AB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 250µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A Capacitance @ Vr, F -