HSM536-18.4320
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM536-18.4320 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM536-18.4320
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 18.432MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: HSM536-18.4320.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM536-18.4320
Tau Wae HSM536-18.4320 Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 18.432MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17118 pcs Pepa Raraunga HSM536-18.4320.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.435" L x 0.250" W (11.05mm x 6.35mm) Raupapa HSM536
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CW322 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.105" (2.67mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 18.432MHz Whakaahuatanga Taipitopito 18.432MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HSM536-60.0000
HSM536-60.0000
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 60.000MHZ HCMOS SMD
I roto i te taonga: 16324 pcs
Tikiake: HSM536-60.0000.pdf
RFQ
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD
I roto i te taonga: 15745 pcs
Tikiake: HSM536-25.0000.pdf
RFQ
HSM46
HSM46
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP GLASS TRIMMER 2-46PF 125V SM