HSM536-20.0000
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM536-20.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM536-20.0000
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: HSM536-20.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM536-20.0000
Tau Wae HSM536-20.0000 Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16720 pcs Pepa Raraunga HSM536-20.0000.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.435" L x 0.250" W (11.05mm x 6.35mm) Raupapa HSM536
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CW323 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.105" (2.67mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -