APTGT400A120D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT400A120D3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MOD TRENCH PHASE LEG D3
Ngā Rauemi: 1.APTGT400A120D3G.pdf2.APTGT400A120D3G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 614 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 614 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT400A120D3G
Tau Wae APTGT400A120D3G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 614 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT400A120D3G.pdf2.APTGT400A120D3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 400A
Pūrere Pūrere Whakarato D3 Raupapa -
Mana - Max 2100W Paa / Case D-3 Module
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 29nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 580A 2100W Chassis Mount D3
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 750µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 580A