APTGT35H120T3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT35H120T3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP3
Ngā Rauemi: 1.APTGT35H120T3G.pdf2.APTGT35H120T3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT35H120T3G
Tau Wae APTGT35H120T3G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 2326 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT35H120T3G.pdf2.APTGT35H120T3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 35A
Pūrere Pūrere Whakarato SP3 Raupapa -
Mana - Max 208W Paa / Case SP3
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 55A 208W Chassis Mount SP3
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 55A