APTGT35H120T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT35H120T1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP1
Ngā Rauemi: APTGT35H120T1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT35H120T1G
Tau Wae APTGT35H120T1G Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4490 pcs Pepa Raraunga APTGT35H120T1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 35A
Pūrere Pūrere Whakarato SP1 Raupapa -
Mana - Max 208W Paa / Case SP1
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 2.5nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200V 55A 208W Chassis Mount SP1 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 55A Whirihoranga Full Bridge Inverter