APTGT200SK60TG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT200SK60TG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 290A 625W SP4
Ngā Rauemi: APTGT200SK60TG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT200SK60TG
Tau Wae APTGT200SK60TG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 290A 625W SP4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4891 pcs Pepa Raraunga APTGT200SK60TG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 200A
Pūrere Pūrere Whakarato SP4 Raupapa -
Mana - Max 625W Paa / Case SP4
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 12.3nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 290A 625W Chassis Mount SP4 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 290A Whirihoranga Single