APTGT200SK120G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT200SK120G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 280A 890W SP6
Ngā Rauemi: 1.APTGT200SK120G.pdf2.APTGT200SK120G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT200SK120G
Tau Wae APTGT200SK120G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 280A 890W SP6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1394 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT200SK120G.pdf2.APTGT200SK120G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 200A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6 Raupapa -
Mana - Max 890W Paa / Case SP6
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 14nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 280A 890W Chassis Mount SP6
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 350µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 280A