APTGT200SK170D3G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT200SK170D3G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1700V 400A 1250W D3
Ngā Rauemi: APTGT200SK170D3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT200SK170D3G
Tau Wae APTGT200SK170D3G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1700V 400A 1250W D3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga APTGT200SK170D3G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1700V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 200A
Pūrere Pūrere Whakarato D3 Raupapa -
Mana - Max 1250W Paa / Case D-3 Module
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 17nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1700V 400A 1250W Chassis Mount D3 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 5mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 400A Whirihoranga Single