APTGT150SK60T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT150SK60T1G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 225A 480W SP1
Ngā Rauemi: 1.APTGT150SK60T1G.pdf2.APTGT150SK60T1G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT150SK60T1G
Tau Wae APTGT150SK60T1G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 600V 225A 480W SP1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3509 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT150SK60T1G.pdf2.APTGT150SK60T1G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato SP1 Raupapa -
Mana - Max 480W Paa / Case SP1
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 9.2nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 225A 480W Chassis Mount SP1
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 250µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 225A