APTGT150SK120G
MicrosemiMicrosemi
APTGT150SK120G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTGT150SK120G
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 220A 690W SP6
Ngā Rauemi: 1.APTGT150SK120G.pdf2.APTGT150SK120G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 984 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 984 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT150SK120G
Tau Wae APTGT150SK120G Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 220A 690W SP6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 984 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT150SK120G.pdf2.APTGT150SK120G.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato SP6 Raupapa -
Mana - Max 690W Paa / Case SP6
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor No
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 10.7nF @ 25V Whakauru Standard
Momo IGBT Trench Field Stop Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 220A 690W Chassis Mount SP6
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 350µA I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 220A