APTGT150SK120TG
Hua Hua
Tau Wae: APTGT150SK120TG
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V 220A 690W SP4
Ngā Rauemi: 1.APTGT150SK120TG.pdf2.APTGT150SK120TG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTGT150SK120TG
Tau Wae APTGT150SK120TG Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga IGBT 1200V 220A 690W SP4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4071 pcs Pepa Raraunga 1.APTGT150SK120TG.pdf2.APTGT150SK120TG.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 150A
Pūrere Pūrere Whakarato SP4 Raupapa -
Mana - Max 690W Paa / Case SP4
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) NTC Thermistor Yes
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 10.7nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 220A 690W Chassis Mount SP4 I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 350µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 220A Whirihoranga Single