A42MX36-PQ240
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQ240 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-PQ240
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 202 I/O 240QFP
Ngā Rauemi: A42MX36-PQ240.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-PQ240
Tau Wae A42MX36-PQ240 Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4657 pcs Pepa Raraunga A42MX36-PQ240.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 240-PQFP (32x32) Raupapa MX
Paa / Case 240-BFQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)