A42MX36-PQG208M
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQG208M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-PQG208M
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 176 I/O 208QFP
Ngā Rauemi: A42MX36-PQG208M.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 55 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-PQG208M
Tau Wae A42MX36-PQG208M Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 55 pcs Pepa Raraunga A42MX36-PQG208M.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28) Raupapa MX
Paa / Case 208-BFQFP Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TC)