A42MX36-PQ208A
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQ208A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-PQ208A
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 176 I/O 208QFP
Ngā Rauemi: A42MX36-PQ208A.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-PQ208A
Tau Wae A42MX36-PQ208A Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4960 pcs Pepa Raraunga A42MX36-PQ208A.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28) Raupapa MX
Paa / Case 208-BFQFP Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)