A42MX36-2PQ240I
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-2PQ240I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-2PQ240I
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 202 I/O 240QFP
Ngā Rauemi: A42MX36-2PQ240I.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-2PQ240I
Tau Wae A42MX36-2PQ240I Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 5244 pcs Pepa Raraunga A42MX36-2PQ240I.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 240-PQFP (32x32) Raupapa MX
Paa / Case 240-BFQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)