A42MX36-2BGG272
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-2BGG272
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 202 I/O 272BGA
Ngā Rauemi: A42MX36-2BGG272.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 137 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-2BGG272
Tau Wae A42MX36-2BGG272 Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 137 pcs Pepa Raraunga A42MX36-2BGG272.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 272-PBGA (27x27) Raupapa MX
Paa / Case 272-BBGA Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)