A42MX36-2PQ208I
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-2PQ208I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A42MX36-2PQ208I
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua IC FPGA 176 I/O 208QFP
Ngā Rauemi: A42MX36-2PQ208I.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A42MX36-2PQ208I
Tau Wae A42MX36-2PQ208I Kaihanga Microsemi
He Rahinga Kei te wātea 4614 pcs Pepa Raraunga A42MX36-2PQ208I.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Te tapeke RAM 2560
Pūrere Pūrere Whakarato 208-PQFP (28x28) Raupapa MX
Paa / Case 208-BFQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)