15KPA75AE3/TR13
Hua Hua
Tau Wae: 15KPA75AE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 122V P600
Ngā Rauemi: 15KPA75AE3/TR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KPA75AE3/TR13
Tau Wae 15KPA75AE3/TR13 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 122V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9941 pcs Pepa Raraunga 15KPA75AE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 122V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123.8A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri 15KPA75
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
15KPA75A-HR
15KPA75A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75VWM 122VC AXIAL
I roto i te taonga: 5173 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA75
15KPA75
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 128.1V P600