15KPA75CA-HR
15KPA75CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75VWM 122VC AXIAL
I roto i te taonga: 5920 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA75A-HRA
15KPA75A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 122V P600
I roto i te taonga: 5446 pcs
Tikiake:
RFQ
15KPA75A
15KPA75A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 15KPA75A.pdf
15KPA75CA
15KPA75CA
Tikiake: 15KPA75CA.pdf
15KPA75A-HR
15KPA75A-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
15KPA75A-B
15KPA75A-B
Tikiake: 15KPA75A-B.pdf
15KPA75CA-HRA
15KPA75CA-HRA
15KPA75CA-B
15KPA75CA-B
Tikiake: 15KPA75CA-B.pdf
15KPA75C-B
15KPA75C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 128.1V P600
Tikiake: 15KPA75C-B.pdf
15KPA75AE3/TR13
15KPA75AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA75AE3/TR13.pdf
15KPA75CAE3/TR13
15KPA75CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 15KPA75CAE3/TR13.pdf
15KPA75ATR
15KPA75ATR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: 15KPA75ATR.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel