15KPA75-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA75-B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15KPA75-B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 128.1V P600
Ngā Rauemi: 15KPA75-B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15KPA75-B
Tau Wae 15KPA75-B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 128.1V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14382 pcs Pepa Raraunga 15KPA75-B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 128.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 78.98V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 15KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123.8A Capacitance @ Frequency -