MIC79110-4.2YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC79110-4.2YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC BATTERY CHARGER LI-ION 10-MLF
Ngā Rauemi: MIC79110-4.2YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC79110-4.2YML-TR
Tau Wae MIC79110-4.2YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 44709 pcs Pepa Raraunga MIC79110-4.2YML-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 16V Pūrere Pūrere Whakarato 10-MLF® (3x3)
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF®
Ētahi Ingoa 576-2902-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Pūtau 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga - Tiaki Whakamutunga Over Current, Over Temperature, Reverse Current
Whakaahuatanga Taipitopito Charger IC Lithium Ion 10-MLF® (3x3) I teie nei - Mahinga -
Tae Ngaru - Max 1.2A Pūhiko Battery Pack 4.2V