MIC37301-2.5WR-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC37301-2.5WR-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37301-2.5WR-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.5V 3A SPAK-5
Ngā Rauemi: MIC37301-2.5WR-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37301-2.5WR-TR
Tau Wae MIC37301-2.5WR-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 3A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55080 pcs Pepa Raraunga MIC37301-2.5WR-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 - Momotuhi - Whakauru Up to 6V
Tuhinga o mua - Breakdown S-PAK-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 3A
Ko te poari SPak-5 (5 leads + Tab) Ētahi Ingoa MIC37301-2.5WR TR
MIC37301-2.5WR TR-ND
MIC37301-2.5WRTR
MIC37301-2.5WRTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.3V @ 3A
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC37301-2.5WR-TR
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 3A S-PAK-5
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 3A SPAK-5 Nama - Whakaputa 2.5V