| Tau Wae | MIC37301-2.5WR-TR | Kaihanga | Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | IC REG LDO 2.5V 3A SPAK-5 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 55080 pcs | Pepa Raraunga | MIC37301-2.5WR-TR.pdf |
| Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 | - | Momotuhi - Whakauru | Up to 6V |
| Tuhinga o mua - Breakdown | S-PAK-5 | Raupapa | - |
| RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) | Topology Whakahaere | 3A |
| Tae Mahi | -40°C ~ 125°C | Tuhinga o mua | 0.3V @ 3A |
| Momo Tae | Surface Mount | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Te Tae Kaituku Taeke | 12 Weeks | Waehanga Kaihanga | MIC37301-2.5WR-TR |
| Rautanga - Whakawhiti | Positive Fixed | Whakaahua nui | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 3A S-PAK-5 |
| Whakaahuatanga | IC REG LDO 2.5V 3A SPAK-5 | Nama - Whakaputa | 2.5V |