MIC37301-2.5BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37301-2.5BR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37301-2.5BR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 3A SPAK-5
Ngā Rauemi: MIC37301-2.5BR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
288 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37301-2.5BR
Tau Wae MIC37301-2.5BR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 3A SPAK-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 31711 pcs Pepa Raraunga MIC37301-2.5BR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato S-PAK-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A S-PAK-5
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable