MIC37301-1.8YME
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC37301-1.8YME
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 3A 8SOIC
Ngā Rauemi: MIC37301-1.8YME.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC37301-1.8YME
Tau Wae MIC37301-1.8YME Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 3A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70788 pcs Pepa Raraunga MIC37301-1.8YME.pdf
Rae Tae (Max) 0.55V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Bulk
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A 8-SOIC-EP
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri MIC37301-1.8
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC37301-1.65BR
MIC37301-1.65BR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.65V 3A SPAK-5