ATXMEGA16E5-M4U
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA16E5-M4U
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32UQFN
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA16E5-M4U.pdf2.ATXMEGA16E5-M4U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA16E5-M4U
Tau Wae ATXMEGA16E5-M4U Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 45474 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA16E5-M4U.pdf2.ATXMEGA16E5-M4U.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-UQFN (4x4)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® E5
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 32-UFQFN Exposed Pad
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 26 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rae EEPROM 512 x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-UQFN (4x4)