ATXMEGA16E5-AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA16E5-AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA16E5-AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA16E5-AUR.pdf2.ATXMEGA16E5-AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA16E5-AUR
Tau Wae ATXMEGA16E5-AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 42916 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA16E5-AUR.pdf2.ATXMEGA16E5-AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® E5
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 32-TQFP
Ētahi Ingoa ATXMEGA16E5-AURTR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 26
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7) Raraunga Raraunga A/D 16x12b, D/A 2x12b